خدمات ابرگان

مهم ترین خدمات شرکت  محیط زیستی ابرگان
مهم ترین خدمات شرکت ابرگان

پشتیبانی و راه اندازی نرم افزار تجمیع اطلاعات محیط زیستی

­­نرم افزار طراحی شده توسط شرکت ابرگان که هم اکنون در اداره کل محیط زیست استان مازندران در حال استفاده می باشد، با هدف دسترسی و آگاهی  سریعتر از نوع و مکان آلاینده های محیطی در مراکز تجاری، صنعتی، خدماتی، رفاهی و بیمارستانی  و انجام هرچه سریعتر اقدامات پیشگیرانه به منظور کاهش بار آلودگی طراحی شده است. بمنظور رسیدن به این اهداف، یکی از اصول اساسی خدمات  پشتیبانی نرم افزار می باشد. شرکت ابرگان در کنار ارائه و راه اندازی نرم افزار تجمیع اطلاعات ابرگان، با بکارگیری کارشناسان و تکنسین های متخصص به ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار نیز می پردازد.

نرم افزار تجمیع اطلاعات محیط زیستی ابرگان

طراحی و ساخت سنسورهای بومی پایش آنلاین

شرکت ابرگان، با بهره گیری از دانش کارشناسان داخلی و مطالعات گسترده در سطح جهان اقدام به طراحی و ساخت انواع سنسورهای بومی پایش آنلاین نموده است، که از جمله این سنسورها می توان به سنسورهای اندازه گیری کدورت، COD، BOD نام برد که  به عنوان پروژه های در حال ساخت و تولید در شرکت ابرگان در حال اجرا می باشند. سنسور طراحی شده توسط شرکت علاوه بر بومی بودن که منجر به کاهش هزینه ساخت قطعات می­ شود، به دلیل طراحی خاص آن از قیمت بسیار پایینی در مقایسه با سنسورهای مشابه خارجی برخوردار است.

راهبری و نگهداری تصفیه خانه های فاضلاب

سیستم های تصفیه فاضلاب موجود در مراکز مختلف اعم از شهرک های صنعتی، کشتارگاهها، بیمارستانها و غیره پس از نصب و راه اندازی با کمک کارشناسان و آموزش اپراتور نیاز به راهبری و نگهداری دارد. شرکت ابرگان با داشتن کارشناسان مجرب، راهبری و نگهداری انواع سیستم های تصفیه فاضلاب را به همراه مشاوره جهت ارتقاء سیستم های موجود برعهده دارد.

طراحی، مشاوره و ساخت تصفیه خانه های شهری صنعتی

شرکت ابرگان با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و بکارگیری متخصصین طراحی و مشاوره ی ساخت و نگهداری تصفیه خانه های صنعتی و شهری را نیز برعهده دارد. این شرکت با درنظر گرفتن الزامات فنی و نوع پارامترهای تاثیرگذار در انواع تصفیه خانه ها به امر طراحی و مشاوره در زمینه طراحی و ساخت تصفیه خانه های شهری و صنعتی می پردازد.


راهبری ایستگاههای پایش آنلاین هوا در مناطق ویژه اقتصادی (پارس جنوبی)

منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس در جنوب شرقي استان بوشهر به منظور استفاده از ميدان گازي پارس جنوبي و فعاليت در طرح هاي نفت، گاز و پتروشيمي در سال 1377 تاسيس شده است. به دليل وجود اكوتون حساس آبی - خشكي و تنها  پارك ملي آبي موجود در منطقه (پارک ملی نایبند) از يك طرف و آثار سوء احتمالي ناشي از فعاليت هاي ساخت وساز و کشف و استخراج نفت و گاز از طرف ديگر، بررسی و کنترل  آلودگی های محيط زيستی منطقه از اهميت ويژه اي برخوردار است. به همین دلیل بزرگترین ایستگاههای پایش آنلاین هوا در این منطقه راه اندازی و در حال استفاده هستند. شرکت ابرگان طی قراردادی با منطقه ویژه پارس جنوبی نگهداری ایستگاههای پایش آنلاین هوای این منطقه را برعهده گرفت.

           

      پایش آنلاین ابرگان
      شرکت آب سامان ابرگان در جهت ارائه خدمات پایش آنلاین اقدام به بومی سازی نرم افزار پایش آنلاین نموده است. با استفاده از نرم افزار پایش آنلاین ابرگان می توان به تمامی اطلاعات واحد مورد نظر از راه دور دسترسی پیدا کرد و همچنین کنترل تمامی اجزاء واحد تصفیه خانه از راه دور امکان پذیر می باشد. شـــماره ثبــت : ۵۵۷۳ تاریــخ ثبــت رســمی : ۱۳۸۵/۰۵/۲۱