تاریخچه ابرگان

شرکت آب سامان ابرگان در سال 1385 در تهران با شماره 277057 به ثبت رسمی رسیده و اکنون پس از یک دهه فعالیت رسمی در حوزه پایش آنلاین محیط زیست و نرم افزار بانک های اطلاعاتی مرتبط با پایش در خدمت مشتریان خود است .

اهداف ابرگان

از اهداف شرکت می توان به بومی سازی تکنولوژی ساخت تجهیزات ابزار دقیق در بخش سنجش آلودگی محیط زیست اشاره کرد . در این راستا تاکنون بخش تحقیق و توسعه شرکت به سرپرستی مهندس محمد جعفرزاده به تولید 12 پارامتر مهم گروه آب و فاضلاب و هوای محیط نموده اند و در نظر دارند پس از اخذ گواهینامه های EPA محصولات را جهت ارائه به صنایع به تولید انبوه برسانند . چشم انداز شرکت در سال های آینده بسیار روشن است و امیدواریم با سرمایه گذاری در بخش پژوهش به تکنولوژی های جدید هم دست یابیم .

سخن مدیر ابرگان

مدیرعامل شرکت ابرگان محمد جعفرزاده کارشناس ارشد محیط زیست در نظر دارد به اهداف معنوی هم در محیط زیست دست یابیم و این کار را تا به غیر از اهداف مطرح شده با عام المنفعه قرار دادن برخی از خدمات شروع کرده ایم . ما بر این باوریم امروزه محیط زیست ما نیازمند دو فاکتور مهم است، یکی ورود تکنولوژی ارزان قیمت جهت سنجش کنترل کیفیت آلاینده ها دوم فرهنگ سازی و یکپارچه سازی نظام نظارت به امور محیط زیستی است . که در هر دو حوزه خدماتی ارائه داشته ایم .

دستاوردها و پروژه ها ابرگان

در این راستا شرکت نرم افزار تجمیع اطلات محیط زیستی ابرگان با صرف هزینه و حاصل 2 سال کار تمام وقت کارشناسان و برنامه نویسان و همراهی استان های مختلف کشور به سیستم محیط زیست اهدا کردیم و بر این باوریم اجرای درست آن خدمتی بزرگ است .

زمینه های فعالیت ابرگان

شرکت ابرگان اکنون فعالیت های اقتصادی خود را در بحث طراحی، راهبری و مدیریت تصفیه خانه ها پیگیری می کند و این کار را با روح محیط زیستی خود انجام می دهد و نتیجه آن تاکنون مورد نظر بوده و توانسته ایم با تزریق و آموزش عوامل حذف آلودگی هم از نظر اقتصادی منافع خود را حفظ، هم ادای دینی به باورهایمان داشته باشم . محیط زیست سالم هدیه ماست به نسل های آینده و ما می کوشیم با تمامی ابزار خود فرهنگ سازی کنیم، از این رو در یک سایت بزرگ تبلیغاتی بنری با شعارهای محیط زیستی نصب تا اهمیت محیط زیست را اشاعه دهیم .