پشتیبانی و راه اندازی نرم افزار ثبت اطلاعات محیط زیستی

شرکت ابرگان در سال گذشته تصمیم به ساخت نرم افزاری جهت تجمیع اطلاعات پایش در بخش محیط زیست نموده ، از آنجایی که پایش این اطلاعات پویاست و هنوز به یک ساختار جامع نرسیده ، شرکت ابرگان جهت ساخت یک نرم افزار بومی که مرکز کنترل کاملی از نیازهای بخش پایش کشور باشد اقدام نمود و اکنون پس از آزمایش موفقیت آمیز آن در اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران در استان های مرکزی ، گلستان ، تهران و البرز هم نرم افزار برگزیده انتخاب شده که پس از طی مراحل اداری به مرحله اجرا خواهد رسید .

نرم افزار تجمیع اطلاعات با یک ساختار ویژه که ابعاد گسترده ای دارد طراحی شده ، ویژگی های آن به ترتیب به شرح زیر می باشد :

  • تجمیع اطلاعات و یکپارچه سازی تمامی اطلاعات ورودی تحت یک پروتکل امن ، ساده و سریع

  • دسترسی به اطلاعات واحد منطقه یا استان یا کل کشور و شرح نیاز هر سطح طراحی شده

  • فیلتر بسیار پیچیده که هیچ گونه گزارشی و مدلی از گزارش به ادعای تولیدکننده نمی ماند که متقاضی از دریافت آن عاجز باشد .

  • طراحی سیستم بر بستر اینترنت و سازگار با تمامی دستگاه هایی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند مانند کامپیوتر ، تبلت ، موبایل ، تلویزیون شهری ، تلویزیون های اسمارت ، دستگاه های دارای ورودی اطلاعات به شکل ورودی کنترلرهای آنالایزرها تعاملات صنعتی مانند plc , modbus و … .

  • حذف دیتالاگرها که باعث کم شدن هزینه های خرید سیستم پایش و حذف هزینه های نگهداری و حذف مبدل جهت ارسال به سیستم محیط زیست

  • تنها نرم افزار قابل رویت در وب با قابلیت آنلاین و لحظه ای ، ساختار این نرم افزار به گونه ای است که تمامی صفحات کاملاً در هر لحظه با کوچکترین تغییر در بخش یا اطلاعات صفحه مربوطه بروز می شود و اطلاعات زنده هست و دائماً تغییر می کنند .

راهبری ایستگاه های سنجش آلودگی

راهبری ایستگاه های سنجش آلودگی هوا و پساب از تخصص های بخش پایش می باشد. شرکت تاکنون با انجام پروژه های سنجش آلودگی شرکت نفت در پارس جنوبی و تعمیر و نگهداری صنایع مجهز به آنالایزرهای هوا و پساب ارائه خدمات نموده است . راهبری ابزار سنجش آلودگی از بحث کالیبراسیون تا به برخط نگه داشتن اطلاعات و امور حفظ موارد توصیه شده توسط تولید کننده را با تجربه کافی در این حوزه به انجام می رساند .

کارشناسان این شرکت از آنجایی که خود محصولاتی در این حوزه تولید و ارائه می دهند جهت نگهداری و اساس و پیکربندی تمامی برندهای مورد استفاده در کشور از اطلاعات کافی برخوردارند و در صورت نیاز بدون دریافت یا خرید قطعات از سازنده قادر به تولید و ارائه آن در داخل می باشد .

راهبری تصفیه خانه

بخش محیط زیست شرکت ابرگان زیر نظر خانم مهناز پاشازاده آزاد در سال های اخیر با راهبری تصفیه خانه های حدود جغرافیایی شرکت در شهرستان قائمشهر و با بازنگری در تاسیسات ایجاد و اتوماسیون ، واحدهای حذف آلودگی در تمامی صنایع موجود در شهرستان توانسته بهبود آلاینده محیط زیست را از لیست صنایع آلاینده خارج کند و این خدمات را در سراسر استان به نحو مطلوب و قابل قبول ارائه داده و اینک پس از گذر 5 سال از اولین خدمات راهبری و نگهداری به همراه دستگاه های ساخت بخش پایش این شرکت به متدهای سریع جهت راهبری سیستم های حذف آلودگی پساب دست یابد . لذا از این رو هر گونه خدمات مشاوره و اجرا و ارائه راهبری اتوماسیون و هوشمندسازی از جمله خدمات با ارزش شرکت می باشد .

شرکت ابرگان در بسیاری از موارد با مشاوره از شرح توصیفی صنایع مختلف به نفع محیط زیست و عام المنفعه ارائه خدمات نموده و پس از این هم از هیچ خدمتی جهت حفاظت از محیط زیست باشد فروگذار نشده و با تخصص موجود خود را همچون همه شهروند در قبال حفظ و اشاعه فرهنگ محیط زیست مسئول می دارد و از هیچ تلاشی فروگذار نیست . لذا صنایع محترم جهت دریافت مشاوره و آموزش در بخش نگهداری و راهبری می توانند با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایند .

آزمایشات سنجش کیفیت پساب

شرکت ابرگان در بخش هوا و پساب در تمامی پارامترهای مورد نظر محیط زیست و اکثر پارامترهای مربوط به نیاز صنایع با همکاری آزمایشگاه همکار و مجوزهای لازم را داشته و برای ارائه خدمات آماده است و این خدمات را در اکثر نقاط کشور در کمتر از 24 ساعت ارائه می دهد ، لذا در صورت درخواست معرفی آزمایشگاه معتمد محیط زیست جهت خوداظهاری یا درخواست آزمایشات عمومی طبق نظر کارفرما آماده است .

تعمیر اسپکتروفتومتر – تعمیر آنالایزر آب و پساب – تعمیر آنالایزر هوا

شرکت ابرگان تمامی دستگاه های گروه اندازه گیری به روش نوری و فتومتری آزمایشگاهی و یا پرتابل و یا در قالب آنالایزرهای سنجش آلودگی آب ، پساب و هوای محیط و گازها را جهت تعمیر جزئی و اساسی می پذیرد . این خدمات با حداکثر کیفیت و در اسرع وقت انجام می پذیرد ، تعمیری چون تعویض منابع نوری ، سیستم های فتومتری ، سرویس و تنظیم mirror ، تعویض Grating ، تعویض دتکتورها ، تعمیر مدارات الکترونیکی و تعمیر هولدرها و cellها