پایش آنلاین

راه اندازی سیستم پایش آنلاین محیط زیست در صنایع آب و فاضلاب، نفت و پتروشیمی، گاز و هواشناسی, نیروگاه
 

سیستم پایش آنلاین

سیستم متمرکز پایش آنلاین ابرگان جهت بررسی اطلاعات از تمامی مراکز آنلاین به صورت دسته بندی شده، یکجا و بر اساس وضعیت اضطرار طراحی شده است. در سیستم پایش آنلاین ابرگان سعی شده است تمامی سخت افزار ها با برند های مختلف قابلیت اتصال و فرمانبری و ارسال گزارشات را داشته باشد.

سیستم پایش آنلاین ابرگان

خدمات شرکت آب سامان ابرگان در زمینه سیستم های پایش آنلاین

 

- تامین تجهیزات سیستم پایش آنلاین آب و فاضلاب، هواشناسی و گاز

- راه اندازی و نگهداری از سیستم های پایش آنلاین

سیستم های پایش آنلاین با قابلیت های زیر توسط شرکت ابرگان ارائه می گردد:

1- سطح دسترسی جهت ارائه گزارشات

سیستم پایش آنلاین ابرگان می تواند گزارشات خاص را به کاربران خاص نشان دهد و همچنین می تواند گزارشات را بر اساس نوع پایگاه به عنوان مثال تصفیه خانه های کارخانجات لبنی یا نوع کاربر به عنوان مثال پیمانکار سازمان محیط زیست، شرکت شهرک های صنعتی و یا انواع اطلاعات به عنوان مثال براساس وضعیت اضطرار دسته بندی کند.

2- کنترل و هوشمندسازی پایگاه بدون هزینه اضافه سیستم

پایش آنلاین ابرگان مبتنی بر RTU با استاندارد SCADA می باشد، این سامانه با استانداردهای جهانی منطبق و قابلیت ارتباط به انواع سخت افزارها را داراست لذا با تکیه بر دانش بومی هر نوع کنترلی مانند خاموش و روشن کردن موتورها چراغ ها و هر نوع وسایل الکتریکی و یا مکانیکی ممکن خواهد بود.

3- قابلیت طراحی و خصوصی سازی با سرعت بالا

برای مصارف خاص در صورتی که شما مدل خاصی از پایش آنلاین با تجهیزاتی از مارک ها و برندهای مختلف را کنار هم می خواهید و در دسترسی به اطلاعات کلیه سخت افزارها به یک اجماع برسید نرم افزار و سخت افزار ابرگان برای شما مهیا خواهد ساخت.

روش های نصب سیستم پایش لحظه ای

 

به طور کلی سیستم های پایش لحظه ای در دو مدل "submersible یا in-situ" و "flow-through یا bypass" ارائه می گردند. انتخاب مدل مناسب وابسته به پارامتر انتخاب شده، محل نصب و وضعیت آب و یا پساب می باشد. در روش های Submersible یا مستغرق سنسور درون سیال مورد نظر قرار داده می شوند. البته در برخی موارد می توان سنسورهای قابل غوطه ور شدن در داخل سیال را بصورت bypass نصب نمود. در روش های flow-through نمونه آب و یا پساب به داخل یک محفظه پمپ می شود. در این روش ها معمولا از پمپ های پریستالتیک استفاده می شود. این روش ها همانطور که در بالا اشاره شد خود دو مدل هستند. در مدل ساده تر همان سنسورهای قابل استغراق داخل سیال بدون هیچ تغییری در داخل یک مسیر لوله ای و قطعاتی بنام flow-cell نصب می کنند. در روش های کامل تر پس از مکش نمونه به داخل دستگاه، آنالیزهای شیمیایی روی آن انجام می شود که به مدل extractive هم مشهور است. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و یا اطمینان از روش مناسب برای پروژه خود با شرکت آب سامان ابرگان تماس حاصل فرمایید.

 

راه اندازی سیستم پایش آنلاین

 

در سیستم پایش آنلاین پیش از انتخاب نوع و مدل و به کارگیری تجهیزات باید به نکات زیر توجه شود:

1. پارامترهای مورد نظر برای اندازه گیری می بایست گزینش شوند و مورد مطالعه قرار گیرند.
2. محدوده ای که برای اندازه گیری هر پارامتر مورد نیاز می باشد و ماتریس کیفیت آب مشخص و بررسی شود.
3. محل نصب و قرارگیری تجهیزات و امکانات موجود در این مکان از جمله برق، تلفن و کابل کشی و حفاظت فیزیکی آن می بایست مورد بررسی قرار گیرد.
4. روش های متفاوت نصب بر اساس مواردی که در بالا ذکر شده می بایست مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند.
5. سیستم انتقال اطلاعات می بایست مورد بررسی قرار گیرد و انتخاب شود.
6. روش های نگهداری و کاربری سیستم بررسی شود.
7. در مورد نحوه جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات مطالعه صورت گیرد.
8. روش های اعمال تصمیمات و هشداردهی بررسی و انتخاب شود.

 

انتخاب نوع پارامترهای مورد نظر با توجه به روش های متفاوتی که در دنیا موجود است، در پایش و اندازه گیری ها، بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود. از موارد قابل توجه و بسیار تاثیرگذار در هزینه ی تمام شده، در نظر گرفتن تناسب هر یک از پارامترها با روش انتخابی برای آنالیز و نصب و نگهداری آن می باشد. به عنوان مثال می توان به پارامترهای PH ،BOD و COD اشاره نمود که ممکن است نیاز به نگهداری دوره ای و تعویض قطعات و یا تعویض کل پراب داشته باشد.

 

تفاوت تجهیزات اسپکترومتری با آنالیزورهای شیمیایی کابینتی این می باشد که تجهیزات اسپکترومتری این قابلیت را دارند که در داخل آب و یا پساب به صورت مستغرق نصب گردند. البته این امر نیاز به ایجاد شرایط ویژه و مطالعات تکمیلی از مقادیر شدت و سرعت جریان و تغییرات سطح آب دارد که در اکثر مواقع انجام چنین کاری بسیار دشوار و طاقت فرسا می باشد.

 

به طور کلی برای اندازه گیری COD ،TOC ،BOD، نیترات و TSS سنسورهای اسپکترومتری و کابینت آنالیزر وجود دارد. برای سایر پارامترهای پیچیده تر نظیر سولفات ها، فسفات و فلزات تقریبا همه روش ها بر اساس آنالیزهای شیمیایی کابینتی میسر می باشد. البته در بعضی از موارد در صورت وجود داده های وسیعی از ماتریس کیفیت آب و پساب و نیز داده های اندازه گیری شده پیشین در دوره ی زمانی مشخص می توان طول موج معینی را برای برخی پارامترها کالیبره نمود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا مشاوره در زمینه انتخاب روش اندازه گیری مناسب پروژه خود با کارشناسان شرکت آب سامان ابرگان تماس حاصل فرمایید.

برای دانلود مطلب فوق به صورت فایل PDF بر روی لینک روبرو کلیک کنید:                                   دانلود دانلود مطلب سیستم پایش انلاین

 

پایش آنلاین آب و فاضلاب

به منظور مدیریت پیشرفته شبکه های فاضلاب، برای نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب باید تلاش های مبرمی انجام داد. شناخت کیفیت آب و فاضلاب، نیازی اساسی برای رسیدن به استانداردها و خدمات رسانی مناسب و همچنین ارزیابی اثرات محیط زیستی فعالیت ها می باشد. پساب های صنعتی به دلیل تاثیرات مخربی که بر سلامتی اکولوژیکی و انسانی می گذارند که از آن جمله می توان به آلودگی خاک، آب های سطحی و زیرزمینی، آلودگی محصولات کشاورزی اشاره کرد، مورد توجه افکار عمومی و فعالان محیط زیستی و سازمان های محیط زیستی می باشند.
پایش آنلاین آب و فاضلاب

 

به طور سنتی، کیفیت پساب فاضلاب توسط پارامترهای جهانی مانند BOD ،COD ،TOC و TSS اندازه گیری می­ شود. که علاوه بر ارائه اطلاعات حیاتی در کیفیت پساب فاضلاب و راندمان تصفیه، یک تصفیه خانه فاضلاب که دارای معیارهای قانونی کیفیتی می باشد را نشان می ­دهد. اما در بسیاری از تصفیه خانه های فاضلاب، پایش متوالی کیفیت فاضلاب وجود ندارد. اتوماسیون فاضلاب مانند دیگر فرایندهای صنایع توسعه یافته نیست، که عمدتا به دلیل محیط های نامناسبی است که سنسورها در آن قرار می گیرند. فقدان سنسور مناسب برای پایش آنلاین در زمان واقعی اغلب به دلیل عدم قطعیت در مورد تکرار پذیری روش های موجود است. در حالیکه تاکید بر روش ها و تکنیک های دقیق و حساس آزمایشگاهی وقت گیر است و نیاز به جمع آوری نمونه و تجزیه و تحلیل آن دارند. در این رابطه، پایش پیوسته و آنلاین خروجی های فاضلاب، می تواند یک ابزار مناسب در راستای اجرای سیاست های کاهش بار آلودگی و مدیریت موثر آلودگی ها، برای کنترل نشت صنعتی شبکه های فاضلاب، و همچنین حفاظت تصفیه خانه های فاضلاب و تجهیزات شبکه ها از آلودگی ها باشد. فناوری های خودکار و آنلاین نظارتی رویکرد جدیدی در نظارت کیفیت آب است که امروزه در بسیاری از نقاط دنیا به عنوان قانون و الزامات کنترل کیفیت محیط زیست و آب و فاضلاب استفاده می شود. پایش کیفیت آب به یک ابزار مدیریتی پیشرفته در مدیریت سیستم ها و شبکه های فاضلاب و آبرسانی تبدیل شده است.

مزایای سیستم پایش آنلاین آب و فاضلاب

از جمله مزیت های به کارگیری سیستم های پایش آنلاین آب و فاضلاب، سرعت دریافت اطلاعات بالا، به روز بودن اطلاعات (پایش لحظه ای)، هزينه عملياتی و راهبری بسيار پايين، از بین رفتن خطاهای انسانی ناشی از حمل و نقل نمونه و انجام آزمایشات روی آن، کنترل از راه دور مراحل و فرايندها، انتقال اطلاعات به روش ­های تله متری و کاهش هزينه نيروی انسانی می­ باشد. همچنین با به کارگیری سیستم پایش آنلاین آب و فاضلاب محيط زيست قادر خواهد بود در هر لحظه ضمن اطلاع از مقادير سنجش شده، بدون حضور فيزيکی نظارت ويژه ای را بر واحدهای آلاينده در حوزه استحفاظی خود اعمال نمايد و اخطارهای لازم به صنايعی که به هر دليلی ايجاد آلودگی می نمايند داده شود. اين امر نقش بسزايی در کنترل مستمر واحدها خواهد داشت. بدينوسيله همراه با توسعه صنايع، نظارت و کنترل آلاينده های زيست محيطی نیز بر اساس سياست­ ها و وظايف محوله به بهترین نحو انجام خواهد شد.

شرکت ابرگان با کمال خرسندی آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات، نصب، راه­ اندازی و راهبری سیستم های پایش آنلاین از جمله سیستم پایش آنلاین آب و فاضلاب به همه­ ی صنایع و ادارات محیط زیست سراسر کشور اعلام می دارد.

از جمله برندهای سنسورهای پایش آب و فاضلاب که بسیار پرکاربرد می باشند می توان به برندهای Wtw،  TriOS  Hach-Lange و Tethys اشاره کرد.

 

سنسورهای سیستم پایش آنلاین آب و فاضلاب

 

سنسور پایش آنلاین اکسیژن محلول (DO)                سنسور پایش آنلاین PH/ORP/Temp
سنسور پایش آنلاین EC                                        سنسور پایش آنلاین Turbidity 

نمایشگر Tribox3                                              سنسور پایش آنلاین آلودگی های پساب IQ Sensor

سنسور پایش آنلاین NO3, NO2, TOC, TSS, BOD, COD  

برای دانلود مطلب فوق به صورت فایل PDF بر روی لینک روبرو کلیک کنید:                                   دانلود دانلود مطلب پایش انلاین آب و فاضلاب

 

پایش آنلاین گازهای خروجی دودکش ( احتراق )

آلودگی های زیست محیطی به دو گروه منابع طبیعی (آب و هوای محیط) و منابع نشر آلوده کننده (منابع آلودگی هوا که خروجی دود کش بخش های صنعتی و غیر صنعتی و خروجی فاضلاب) تقسیم می شوند. از مهم ترین منابع آلوده کننده محیط زیست، گازهای گلخانه ای مانند گاز Nox ،So2 ،Co2 و ذرات معلق و فاضلاب های صنعتی آلوده به فلزات سنگین می باشند.

اندازه گیری و پایش گازهای به دست آمده از احتراق از دو نظر مورد توجه مسئولان قرار می گیرد:

 1. کنترل بار آلودگی انتشار یافته از صنایع به محیط
 2. کنترل سیتم های احتراقی موجب بهینه شدن مصرف سوخت گردیده و این کنترل از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

     سیستم پایش مداوم با در نظر گرفتن کلیه استانداردها، قابلیت اندازه گیری گازهای No2, So2, Co2, Co را دارد.


دلایل استفاده از تحلیل و پایش آنلاین عبارتند از:
 اطلاعات را به منظور برنامه های محیط زیستی مراکز صنعتی گردآوری می کنند.
 دریافت گواهینامه ISO پایش و کنترل فرایند صنعتی به منظور بهره وری اقتصادی

انواع سیستم های تحلیل و پایش آنلاین گازهای خروجی دودکش

 1. Extractive
 2. Cross Stack
 3. In-Situ
 

1.  Extractive : در این روش گاز نمونه از طریق دودکش مکش گردیده، توسط خط نمونه از دودکش به آنالایزر انتقال می یابد و پس از آماده سازی آنالیز می شود. که این روش به سه صورت Dilution Extractive , Hot Extractive, Cold Extractive انجام می گیرد.

 •  Cold Extractive : در این روش گاز از درون دودکش مکش گردیده و توسط خط نمونه گیری گرم به آنالایزر انتقال می یابد.
 • Hot Extractive : در این روش گاز از درون دودکش مکش گردیده و به وسیله خط نمونه گیری گرم به آنالایزر انتقال می یابد.

        اما در این روش بر خلاف cold extractive، گاز به صورت گرم و در حضور رطوبت آنالیز می شود.

 • Dilution Extractive : با این روش پراب نمونه گیری نصب شده روی دودکش، گاز را رقیق می کند تا در پایین ترین دما ی ممکن شکل گیری رسوبات خورنده اتفاق نیفتد بنابراین نیاز به کنترل و بالا نگه داشتن دمای گاز نخواهد بود. گاز به وسیله خط نمونه گیری سرد به آنالایزر انتقال یافته و آنالیز می شود.
 

2. Cross Stack : با این روش فرستنده-گیرنده اشعه در دو طرف دودکش نصب گردیده و آنالیز گاز در دودکش انجام می شود.

 

3. In-Situ : این روش در فرایند کنترلی سیستم مانند سنجش گاز o2, co2 استفاده می شود. به علت محدودیت تنوع گاز در موارد محیط زیستی کمتر استفاده می شود . این روش به دو صورت Open Path In-Situ و In-Situ Envelope Folded Beam انجام می شود.

 • Open Path In-Situ : در این روش آینه ای در قسمت آخر پراب رو باز قرار داده می شود. اشعه ارسالی از طریق فرستنده بعد از گذشتن از گاز دودکش، به وسیله آینه بازتاب کرده و در گیرنده اندازه گیری می شود.
 • Envelope Folded Beam In-Situ : در این روش آینه در قسمت آخر پراب بسته قرار گرفته و این پراب دارای محافظ میکرونی جهت ورود گاز می باشد. اشعه ارسال شده توسط فرستنده بعد از عبور از گاز درون پراب بسته توسط قسمت آخر آینه بازتاب و در گیرنده اندازه گیری می شود.

برای دانلود مطلب فوق به صورت فایل PDF بر روی لینک روبرو کلیک کنید:                             دانلود دانلود مطلب پایش آنلاین گاز

 

پایش آنلاین هوا

پایش آنلاین آلاینده های هوا در نقاط مختلف، توسط ایستگاه سنجش و پایش صورت می ­گیرد. این ایستگاه ها میزان غلظت ذرات معلق و گازهای آلاینده از جمله NOX ،CO ،PM1 PM2.5 ،PM10 ،CO2 ،NH3 ،H2S ،O3 ،SO2 و پارامتر های دیگر هواشناسی مانند دما، فشار، رطوبت و ... اندازه گیری می­ کنند. ایستگاه سنجش آلودگی در محل هایی قرار می گیرند که کیفیت واقعی هوا را گسترش دهند. همچنین می توان داده های بدست آمده را توسط تابلوهای میزان آلودگی هوا در سطح شهر در معرض دید قرار داد.

 پایش آنلاین هوا

مزایاي ایستگاه هاي پایش آلودگی هوا:

1.     حساسیت بالا (میزان بالای آشکارسازی)

2.     دقت و صحت بالای داده ها

3.     قابلیت ذخیره بلند مدت داده ها در دیتالاگر

4.     قابلیت گزارش گیری به صورت جدول و نمودار

5.     قابلیت بررسی روند تغییرات آلاینده ها در مدت زمان طولانی

6.      قابلیت اتصال به شبکه و گزارش گیری و انجام تنظیمات و چک کالیبراسیون از طریق آن
 

انواع مدل ایستگاه های پایش هوا :

-   Ecotech  -        Enviro SA

-   Enviro tech  -             Horiba

-   others

برای دانلود مطلب فوق به صورت فایل PDF بر روی لینک روبرو کلیک کنید:                          دانلود دانلود مطلب پایش انلاین هوا
 

پایش آنلاین نفت و پتروشیمی

اغلب محصولات شیمیایی که ما امروز می شناسیم از چند صد ماده شیمیایی پایه که عمدتاً از نفت خام و گاز طبیعی استخراج شده اند تشکیل می شود.

پایش آنلاین نفت

ابزار دقیق، سیستم های تجزیه و تحلیل و بهینه سازی فرآیند عملیات جدیدی در فرآیندهای شیمیایی و پتروشیمی محسوب نمی شوند اما وجود مقررات محکم، فشار رقابتی و افزایش هزینه مواد اولیه، صنعت را وادار می کند تا عمیق تر به تکنولوژی های کنترل فرآیند بپردازد. افزایش مقررات و مشخصات در کیفیت سوخت، نیاز به انطباق و تشخیص مسائل گوناگون با بیشترین سرعت ممکن و به صورت آنلاین اهمیت سیستم پایش آنلاین را نشان می دهد. در نزدیک به 10 سال سابقه، شرکت ابرگان تخصص قابل توجه ای در امور مشاوره، طراحی و پیاده سازی بر روی خط، تجزیه و تحلیل کامل سیستم های نظارت آنلاین در بخش های نفت و گاز بدست آورده است. انتظارات شما از این سیستم برای متخصصان شرکت ابرگان کاملا مشهود و قابل پیش بینی می باشد. مجموعه محصولات در حال توسعه این شرکت کلیدیست در دست شما برای رسیدن به بازده تولید بالاتر، کنترل هزینه و در نهایت مزایای رقابتی.
فن آوری های جدید مانند "طیف سنجی رامان" هموار کردن راه رسیدن به سیستم های نظارتی جدید به منظور کنترل کیفیت و کنترل فرآیند را هموار کرده است.

 • سیستم پایش آنلاین در خط تولید PTA
 • سیستم پایش آنلاین در فرآیند تصفیه آمین ها (amine treating)
 • سیستم پایش آنلاین در خط تولید LPG
 • سیستم پایش آنلاین بر روی خط QC/QA برای سدیم در LPG
 • سیستم پایش آنلاین در فرآیند آب
 • سیستم پایش آنلاین درفرآیند نمک زدایی
 • سیستم پایش آنلاین بر دودکش ها
 • سیستم آشکارساز/ اندازه گیر نفت - آب

برای دانلود مطلب فوق به صورت فایل PDF بر روی لینک روبرو کلیک کنید:                         دانلود مقالهدانلود مطلب پایش آنلاین نفت و پتروشیمی

 

پایش آنلاین محیط زیست

تمرکز بر تغییرات اقلیمی و محیط زیستی در سطح جهان، منجر به افزایش قابل ملاحظه تلاش های جهانی به منظور کاهش نرخ آلودگی ها و تغییرات مخرب محیط زیستی شده است.  با توجه به اهمیت و تاثیرگذاری بالای کنترل کیفی و کمی آلاینده ها و نقش بسزای آنها در میزان  پاکیزگی محیط زیست، لازم است شرایطی فراهم گردد تا این آلاینده های  محیط زیستی از جمله آلوده کننده های آب، خاک، هوا و صوت در هر لحظه مورد پایش و تجزیه و تحلیل قرار بگیرند که این امر نیاز رو به رشد اندازه گیری و پایش محیط زیست را می طلبد.
محققان عرصه محیط زیست در حال توسعه زیرساخت های سایبری در قالب رصدخانه های محیط زیستی به منظور مشاهده، مدلسازی، پیش بینی و ارسال گزارشات هستند که در نهایت کمک به حفظ محیط زیست طبیعی خواهد کرد. از جمله این زیرساخت ها می توان به سیستم های پایش آنلاین محیط زیست اشاره کرد.
ادامه مطلب

 

پرتال تجمیع داده های پایش از سراسر کشور

در این سیستم تمامی اطلاعات و داده های اندازه گیری شده در ایستگاه های پایش کشور توسط سیستم تجمیع داده به یک سامانه جامع ارسال می شوند. در نهایت این اطلاعات می تواند به صورت یکپارچه در اختیار سازمان ها و بخش های خاصی از جمله سازمان حفاظت محیط زیست کشور قرار گیرد و برای این سازمان به صورت آنلاین و جامع قابل مشاهده باشد. این سیستم هم اکنون توسط شرکت ابرگان طراحی گردیده است و آماده ارائه می باشد.

این اطلاعات می تواند شامل کلیه پارامترهای اندازه گیری شده در سیستم های پایش از جمله پارامترهای پایش هوا از دستگاه های ECOTECH و ...، پارامترهای پایش آب های جاری از دستگاه های  TRIOS، HACH-LANGE،  B&C و  ... و پارامترهای پایش پساب باشد.

 

ترانسمیترهای قابل نصب بر روی سنسورهای پایش محیط زیستی

ترانسمیتر به معنی تجهیزاتی است که می توانند یک کمیت فیزیکی را اندازه گیری کرده و این اندازه گیری را به مکان های دورتر انتقال دهند. ترانسمیترها اطلاعات سنسورهای پایش آنلاین را دریافت و به عنوان یک مبدل  انتقال اطلاعات عمل می کنند. و در واقع به عنوان یک فرستنده در سنسورهای پایش آنلاین عمل می کنند. این مبدل ها از جمله تجهیزات بسیار پرکاربرد در سامانه های کنترل و مانیتورینگ و قرائت از راه دور هستند و مبدل های پروتکل از قبیل مبدل RS-232 و مبدل RS-485 به USB جز کاربردی ترین آنها محسوب می شوند. در سنسورهای پایش آنلاین از این مبدل ها استفاده زیادی می شود.
آخرین اخبار
سبتمبر22برگزاری جلسه معرفی و ارائه نرم افزار تجمیع اطلاعات محیط زیستی ابرگان در ادارات کل محیط زیست استان های مختلف
Created by Damon Jafarzadeh on 1395/7/1

پس از برگزاری موفقیت آمیز جلسات ارائه نرم افزار در اداره کل محیط زیست استان مازندران و راه اندازی ر...

سبتمبر07راه اندازی نرم افزار تجمیع اطلاعات محیط زیستی ابرگان در اداره کل محیط زیست استان مازندران
Created by Damon Jafarzadeh on 1395/6/17

پیرو دستور و موافقت جناب آقای دکتر مهردادی ریاست محترم اداره کل محیط زیست استان مازندران و طی جلسات...

جوييه26طراحی و ساخت نرم افزار بومی اسپکتروفتومتر UV.Vis
Created by Damon Jafarzadeh on 1395/5/5

شرکت ابرگان ، با همکاری اساتید دانشگاه تربیت مدرس و کارشناسان الکترونیک و کامپیوتر و متخصصین محیط ز...

جوان11دوره آموزشی سیستم های پایش هوا اکوتک
Created by Damon Jafarzadeh on 1395/3/22

کلاس های تخصصی آشنایی و آموزش سیستم های پایش هوا اکوتک از تاریخ 95/01/22 لغایت 95/01/25 از ساعت 14 ل...

جوان09برگزاری کلاس های تخصصی آشنایی و آموزش آنالایزرهای اکوتک
Created by Damon Jafarzadeh on 1395/3/20

کلاس های آموزشی سیستم های پایش هوای اکوتک توسط متخصصین و کارشناسان شرکت آب سامان ابرگان برگزار خواهد...

...مشاهده خبرهای بیشتر
        

   پایش آنلاین ابرگان
   شرکت آب سامان ابرگان در جهت ارائه خدمات پایش آنلاین اقدام به بومی سازی نرم افزار پایش آنلاین نموده است. با استفاده از نرم افزار پایش آنلاین ابرگان می توان به تمامی اطلاعات واحد مورد نظر از راه دور دسترسی پیدا کرد و همچنین کنترل تمامی اجزاء واحد تصفیه خانه از راه دور امکان پذیر می باشد. شـــماره ثبــت : ۵۵۷۳ تاریــخ ثبــت رســمی : ۱۳۸۵/۰۵/۲۱